Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Сузір'я Тур

г. Обухов, ул. Мира, 17А
(04472) 7-27-07, (098) 081-22-77

г. Киев, ул. Срибнокильская, 1
(044) 220-25-77, (097) 319-22-77

Узимку — тільки активний відпочинок

 

Зимовий відпочинок став ознакою доброго тону, а проводити вихідні у горах — традицією. Тому прихильники активного зимового відпочинку заздалегідь обирають маршрути і планують тури. А вибирати є з чого: гірськолижні курорти Польщі, Словачинни, Австрії, врешті, наших рідних Карпат, пропонують відпочинок на будь-який смак.

Драгобрат: тут зима півроку

Цей курорт у Закарпатті популярний серед прихильників зимового екстриму. Найвисокогірніша гірськолижна база України розташована на висоті 1400 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Стіг (гірський масив Близниця). Снігу тут вдосталь завдяки унікальному розташуванню: зима триває з листопада по травень. Туристів приймають більше як 20 баз, клуби, ресторани, бари, і, звичайно, чудові лижні траси. Для екстрималів, початківців і просто для аматорів гір. Незадоволених відпочинком на Драгобраті немає.

Неподалік ще один відомий курорт Карпат — Буковель, сучасний гірськолижний центр, назву якому подарувала гора, біля підніжжя якої він розташований, хоча офіційна адреса курорту ― село Поляниця, що на Івано-Франківщині. Це справжній гірськолижний центр із трьома підйомниками на 500, 700 і 1200 м. Три гори з чудовими спусками ― для новачків, досвідчених лижників та для спортсменів-екстрималів. Якщо ж ви ще навіть до новачків не дорослих, то цілком справедливо отримуйте звання «чайника». Проте нехай вас це не засмучує, так називають усіх, хто ще стоїть на лижах з тремтінням у колінах. Над дотриманням трас у належному стані і на Буковелі, і на Драгобраті працює сучасна техніка, траси також освітлюються вночі.

Якщо ж напружений робочий графік не дає вам змоги влаштувати собі зимову відпустку, не засмучуйтеся: вікенд чудово можна провести на гірськолижних курортах Львівщини: Славському, Тисовці, або у сусідній Польщі.

Закопане: зимова столиця Польщі

На центральній вуличці міста Круповці кипить торгівля. У сувенірних крамничках можна придбати все, що завгодно: рукавиці на овечині, овечу шкурку, фігурку сурка — символа Закопаного. Місцеві гуралі — народ надзвичайно колоритний та гостинний. Численні пансіонати, бази відпочинку приймають відпочивальників без перебільшення з усього світу. Серед туристів популярна екскурсія на сусідню гору Каспшови Верх, на яку провадить перша у Польщі канатна дорога. Професіоналів зацікавлять траси на Носалю, для обслуговування яких використовують 9 підйомників і одну підвісну канатну дорогу. Там розташована небезпечна, інколи покрита льодом траса для слалому, одна з небагатьох, що відповідає стандарту FIS. Траси на Каспшовому Верху (Галя Гонщенніцова і Галя Горичкова) також характеризуються високим рівнем складності.

Хто себе впевнено почуває на лижах, але ще не вважається професіоналом, вибирає чудові траси Буфорового Верху та Ґубалувки, а також трасу на Шумоновській Поляні, де розташований один з найсучасніших підйомників. Поряд розмістився відомий готель «Каспшовий». Початківці, які приїжджають до Закопаного, щоб оволодіти технікою, також знайдуть щось для себе.

Ще один популярний польський курорт — Устшики Дольні — розташований лише за десять кілометрів від українсько-польського кордону, у Бещадах. Окрім катання, тут до ваших послуг сучасний критий басейн, дитячий басейн, солярії, тренажерні зали і масажні кабінети.

Все популярнішим серед лижників є розташоване у Селезьких Бескидах містечко Щирк, тут є траси, що відповідають стандартам Міжнародної організації лижників FIS. Одним з найгарніших та найпривабливіших гірських хребтів є Карконоші, що приваблюють туристів надзвичайним багатством та розмаїттям гірських утворень, вершинами гір та глибокими ущелинами, залишеними льодовиком, куди рідко сягає сонячне проміння. За право називатися найкращим зимовим курортом змагаються дві місцевості: Шклярська Поремба та Карпач. Така конкуреція лише на руку відпочивальникам: вибір послуг справді вражає.

Австрія: королева гірськолижної Європи

У жодній іншій країні гірськолижні індустрія, туризм та спорт на пов’язані так тісно, як тут. Найвідоміший курорт — Тироль — справжня гірськолижна імперія зі столицею Інсбруком. Тут, у районі Арльберг, який об’єднує кілька всесвітньовідомих курортів, полюбляють відпочивати короновані особи, а отже, чудові умови для катання гарантовані протягом всього року. Якщо вам захочеться королівського відпочинку, вирушайте у «зоряний» Лех чи легендарний Сант-Антон, який 2001 року приймав Чемпіонат світу з гірських лиж. Якщо ж прагнете просто покататися по-європейськи — до ваших послуг невеличкі курорти у долині Отцталь, яка об’єднує Зельден, Хохзельден, Гургль, Вент та ряд інших гірськолижних центрів.

Комфортна Словаччина

Якщо, плануючи варіанти зимового відпочинку, ви хочете поєднати хороші умови для катання, чудові гірські пейзажі, цікаві екскурсії, зручний трансфер, комфортне житло, європейський сервіс і все це за прийнятну ціну — вирушайте у Словаччину. Тут можна займатися всіма видами зимового спорту — гірськими та біговими лижами, сноубордом, альпінізмом, чи стрибками з трампліна. Найвідоміші курортні центри — Шребське Плесо, Смоковніци і Татранська Ломниця — сполучені залізницею. Двома основними регіонами катання тут є Високі та Низькі Татри. Найвідоміші курорти Високих Татр — найвисокогірніший курорт Словаччини Штребське Плесо, Татранська Ломниця і Старий Смоковєць. Високі Татри рекомендують для спокійного сімейного відпочинку з дітьми. Низькі Татри оцінять активні лижники та екстремали. Тут найкращий гірськолижний центр у Східній Європі — курорт Ясна.

Вернуться в категорию: Дневник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *