Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Сузір'я Тур

г. Обухов, ул. Мира, 17А
(04472) 7-27-07, (098) 081-22-77

г. Киев, ул. Срибнокильская, 1
(044) 220-25-77, (097) 319-22-77

Як грамотно зібратись в дорогу?

 

Майбутня подорож, чи далека, чи близька, приємна або не дуже, часто ставить людину в безвихідь. Як зібратися в дорогу? Що потрібно узяти з собою, а без чого можна вільно обійтися в дорозі? Одна відома людина дуже точно помітила: «Виїжджати — це трохи вмирати».

Природне хвилювання перед невідомим, а, можливо, навіть і стрес, заважають потенційному пасажиру зосередитися на зборах. А час від’їзду, що невблаганно наближається, в поєднанні з повною неготовністю до нього вводить бідного мандрівника в цейтнот або ступор, що для нього вже взагалі-то одне і те ж.

Звичайно, в ідеалі добре б роз’їжджати по білому світу зовсім без обтяжуючих валіз, або, в крайньому випадку, з легким кейсом в руці. У принципі, сучасний рівень сервісу дає можливість людям подорожувати з одним лише пластиком в кишені. І якщо ви можете дозволити собі такий спосіб, за вас можна тільки порадіти.

Іншим же, чий девіз — мінімум багажу — максимум комфорту, — у будь-якому випадку рекомендується починати з складання списку. Залежно від мети вашої поїздки, він може бути довшим або коротшим. Якщо це діловий вояж, то не забудьте сюди включити документи і все те, ради чого ви, власне, і відправляєтеся в шлях. А якщо ви збираєтеся як слід відпочити, то список буде тим довшим, чим активніший ваш відпочинок. Тобто, вам може знадобитися намет, ліхтарик, крем для загару, ласти або лижі, ну, і так далі. Список умовно ділиться на дві частини — це речі і продукти.

Добре, якщо про поїздку ви знаєте наперед, тоді можна починати складати список заздалегідь, методом раптового осяяння. Тобто, пригадали — записали. Але якщо вам необхідно зібратися до нічного потягу, а ви тільки що повернулися з роботи, тоді потрібно узяти листок паперу і олівець, сісти в крісло, заспокоїтися і уявити собі в думках:

1. Весь свій передбачуваний шлях в дорозі.

2. День, прожитий на місці прибуття.

Принцип складання списку такий. Ось ви в думках входите в купе. Добре б переодягнутися. Означає, записуєте — дорожній костюм і тапочки. Далі. Ви вже розташувалися біля віконця. Зараз би самий час випити каву. Записуєте — улюблена чашка, ложка. Прокинулися вранці, йдете у ванну. Пишете — рушник. Ну і так далі. Бажано, щоб речі, вибрані вами в дорогу, були легкими і багатофункціональними.

Тобто, візьміть такі тапочки, в яких ви зможете не тільки топати по купе, але і встати під душ в готелі. Відмовіться від своєї улюбленого, але важкого фарфорового кухля на користь легкого, пластмасового, якщо це для вас не принципово. У відрядженні дуже корисна річ — кип’ятильник. Також захопіть з собою такі дрібниці, як ножик, штопор, голку з ниткою, ну і т.д., щоб не просити їх потім в сусідніх купе. Якщо, звичайно, ви не збираєтеся використовувати це як привід для знайомства. Втім, це вже зовсім інша тема.

Отже, список складений. Але не поспішаєте відразу ж кидати речі в сумку. Спочатку кладіть їх на стіл або на диван, як вам зручно, одночасно відзначаючи їх в списку. Таким чином, коли ви поставите останню галочку, всі речі будуть перед вашими очима, і ви гарантовано нічого не забудете. Можна починати упаковку, але спочатку один маленький секрет.

Витягніть з дна сумки картонне дно і постеліть вниз листок поліетилену. Це для захисту від калюж і заметів. Перш, ніж повернути картон на місце, зробіть лезом по краю оболонки акуратний надріз. У тайничок, що утворився, помістите суму, достатню для покупки квитка на зворотну дорогу в екстренному випадку. Це додасть вам упевненості, хоча буде краще, якщо ви пригадаєте про цю заначку, благополучно повернувшись додому.

Упаковку починаємо з речей, які вам будуть потрібні тільки на місці прибуття. Тому на самому верху опиниться те, що знадобиться вам найближчим часом. М’які речі (одяг) постарайтеся розташувати з внутрішньої сторони сумки для того, щоб не травмувати себе гострими кутами при ходьбі. Для дорожнього читання (щось одноразове, щоб після прочитання не тягати з собою даремним вантажем), сканвордів, ручки з блокнотиком, косметички і туалетного приладдя використовуйте бічні кишені сумки.

Аптечка. Кожен сам знаю свої «болячки», тому не забудьте захопити з собою в дорогу найнеобхідніше.

Два слова про продукти. Не беріть багато, щоб потім не нав’язувати їх сусідам по купе. Відмовтеся від швидкопсувних, сильно пахнучих, а також жирних і липких продуктів. І не пийте в дорозі багато рідини. Не створюйте зайвих проблем собі і тим, що оточують.

І ще — при необхідності наперед поклопочіться про роумінг!

До речі! А чи не забули ви про свою зубну щітку? Цій підступній речі досить часто вдається залишитися удома.

Так, трохи не забув — не викидайте ваш список! Ось побачите — пройде час, і він вам знову знадобиться.

Ну, ось, здається, ми і зібралися. Присядь на дорогу.

А зараз — щасливої дороги! І хай ваша подорож буде легкою і приємною!

http://buket.ck.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=453

Вернуться в категорию: Дневник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *